• Pozivni turnir golf kluba Zagreb zapad

     

    Raspis turnira

    Naziv natjecanja:

    Pozivni turnir GCZW

     

    Datum:

    Petak, 6. listopada 2017.

     

    Start:

    12:00 Shotgun start

     

    Način igre:

    Stableford

     

    Pravo sudjelovanja:

    Isključivo gosti s pozivnicom

    Broj natjecatelja:

    Maksimalno 80 igrača

     

    Nagrade:

    1. mjesto Bruto gospoda

     
     

    1. mjesto Bruto dame

     
     

    1. 2. i 3. mjesto po A, B i C skupinama

     

    Hole in One nagrada - 7. rupa

  • Startna lista 1.-9. TEE

     

     

    1. TEE

    Tomislav Grgić
    Javorko Novak
    Andrej Meniga
     

     

    2. TEE

    Željko Lukač
    Christian Fadini
    Morana Grgić
    Danijel Unić

     

    3. TEE

    Oliver Vidić
    Hrvoje Gašparović
    Tonka Grgičević
     

     

    4. TEE

    Luka Kaić
    Tomislav Kraljik
    Jaki Freanja
     

     

    5. TEE

    Snježana Crnoglavac
    Monika Robić
    Marija Vučemil
    Maja Vidaković

     

    6. TEE

    Nikica Gadža
    Emir Afgan
    Veljko Lončar
     

     

    7. TEE

    Robert Maleković
    Borislav Škegro
    Teodor Boch
    Zoran Palameta

     

    8. TEE

    Sven Vorih
    Igor Čupić
    Krešo Galić
    Gordan Muškić

     

    9. TEE

    Boško Balaban
    Rihard Krasnić
    Gordan Širola
    Tomislav Galović

     

  • Startna lista 10.-18. TEE

     

     

    10. TEE

    Miroslav Rukavina
    Petar Rukavina
    Ninoslav Šimunović
    Milan Zec

     

    11. TEE

    Davor Maras
    Drago Banović
    Ante Ćurković
    Damir Subašić

     

    12. TEE

    Frano Tolić
    Ivica Šimunović
    Josip Vučemil
    Željko Vučemil

     

    13. TEE

    Nikša Kovačević
    Tiho Parlov
    Pelizer Gianino
    Miro Petric

     

    14. TEE

    Krešimir Lovrenčić
    Željko Marić
    Antun Mikec
    Bekir Dedić

     

    15. TEE

    Tihomir Miletić
    Denis Kurtović
    Predrag Njegač
     

     

    16. TEE

    Krešimir Plenča
    Ljerka Vajagić
    Marko Stepinac
     

     

    17. TEE

    Ivo Jonjić
    Midhad Bobić
    Tibor Gojun
     

     

    18. TEE

    Velimir Čerkez
    Davor Kraljević
    Frano Marušić
    Ivan Miševski