• VMD grupa - pozivni turnir

  • Raspis turnira

  • NAZIV TURNIRA: VMD Grupa Pozivni turnir
    IGRALIŠTE: Natjecateljsko igralište
    START: 12:00 sati, Cannon start
    NAČIN IGRE: Stableford
    NAGRADE:
    • 1, 2, 3 NETO A
    • 1, 2, 3 NETO B
    • 1, 2, 3 NETO C
    • NAJBLIŽE ZASTAVICI - DAME I GOSPODA (rupa 11)
    • NAJDUŽI UDARAC - DAME (rupa 13)
    • NAJDUŽI UDARAC - GOSPODA (rupa 13)
    • SENIORI 1,2,3 NETO
    • SENIORI 1 BRUTO
    • SUPER SENIORI 1 BRUTO
    • SUPER SENIORI 1,2,3 NETO

    ·       

     

  • Startna lista

  •  

    1.

    KOVAČEVIĆ NIKŠA 
    BANOVIĆ DRAGO
    KALINIĆ IVAN
    PLENČA KREŠIMIR

     

    1A.

    (12:10 h)

    SRAKA ZLATKO
    TADIĆ ANTO
    ŠVENDA JOSIP
    MIKEC ANTUN

     

    2.

    PAVLOVIĆ ĐORĐE
    KRALJIĆ STJEPAN
    FEITL ŽELIMIR
    GALOVIĆ TOMISLAV

     

    3.

    DEDIĆ BEKIR
    LOVRENČIĆ KREŠIMIR
    SRAKA VERA
    BAUK NAJDA

     

    4.

    BABIĆ MILAN (autić)
    GRABAR BRANKO (autić)
    RHEZAK DAVOR (autić)
    PETRIC MIRO (autić)

     

    5.

    BALABAN BOŠKO
    TOLIĆ FRANO
    DROPULJIĆ MATKO
    FILIPOVIĆ MARIN

     

    5A.

    (12:10 h)

    JONJIĆ IVO (autić)
    TEPEŠ DAVORIN
    MARUŠIĆ FRANO
    MARIĆ ŽELJKO

     

    6.

    ŠEĆKOVIĆ MILAN
    SUBAŠIĆ DAMIR
    JURAS ZLATAN
    BEBEK BRUNO

     

    7.

    MARINČIĆ FRANO
    VEHABOVIĆ EMIR
    BRAČKO VLADIMIR
    GRGIĆ TOMISLAV

     

    8.

    ĆURKOVIĆ ANTE
    DOKLEJA MLADEN
    SURIĆ NENO
    MALEKOVIĆ ROBERT

     

    9.

    VUKADIN SONJA
    GULIN ANA
    ISTENIČ BARBARA
    PRACNY NOVAK TATJANA

     

  •  

    10.

    CRNOGLAVAC SNJEŽANA
    JURAS IVANČIĆ DUBRAVKA
    MARNIKOVIĆ SIMO
    PAVELIĆ GORANKO

     

    10 A.

    (12:10 h)

    JOSIP KORDIĆ
    ŠESNIĆ VINKO
    NOVAK KRVOJE
    ĆURKOVIĆ IVAN

     

    11.

    VUKADIN IVO
    GADŽA NIKICA
    DARKO GRGURIĆ
    BOBIĆ  MIDHAD

     

    12.

    STEPINAC MARIO
    VIDIĆ OLIVER
    IVAN OPIĆ
     

     

    13.

    PRIPUTEN JURAJ
    ŽUBRINIĆ EMILIJO
    ŽINIĆ KREŠIMIR
    MUŠKIĆ GORDAN

     

    14.

    ŠIMUNOVIĆ IVICA
    ČERKEZ VELIMIR
    MARAS DAVOR
    ORSZAG ŽELJKO

     

    14 A.

    (12:10 h)

    VAJAGIĆ SLOBODAN (autić)
    ŠIMUNOVIĆ NINOSLAV
    KRASNIĆ RIHARD
    BAUK BORIS

     

    15.

    RUKAVINA PETAR (autić)
    ZEC MILAN (autić)
    KOPLJAR DRAŽENKO (autić)
    RUKAVINA MIROSLAV (autić)

     

    16.

    NOVAK JAVORKO
    KOŠUTIĆ KRUNO
    KRAJAČIĆ ROBERT
     

     

    16 A.

    (12:10 h)

    AFGAN EMIR
    MUŠURA MLADEN
    ĆURKOVIĆ MATEJ
    VUČEMIL JOSIP

     

    17.

    METELKO ŽELJKO
    KRALJIK TOMISLAV
    GULIN ZDENKO
    BAJS ŽELJKO

     

    18.

    SPAIĆ MILKA
    OPIĆ MARIJA
    VIDAKOVIĆ MAJA